Moskitiery na wymiar w warszawie

MOSKITIERY WARSZAWA, MOSKITIERY RAMOWE

Moskitiera z pewnością stanie się przyjacielem Twojej rodziny. Pozwoli Ci spędzić długi i przyjemny ciepły wieczór przy otwartym balkonie/oknie. Dzięki niej zapomnisz o ukąszeniach komarów, os, czy innych insektów, które latem próbują dostać się do naszych domów.

Firma Roltor w Warszawie oferuje kilka rodzajów moskitier, które staną się z pewnością bardzo ważnym elementem wspierającym Cię w walce z insektami.

Dostępne są poniższe modele:

  • Moskitiera stała – ma trwałą i lekką zarazem aluminiową ramę, która jest pokryta lakierem proszkowym. Dzięki temu jest odporna na rdzę i korozję. Nakłada się ją na stałe na wybrany otwór okienny.
  • Moskitiera otwierana – doskonale sprawdzi się przy drzwiach balkonowych, tarasowych, lub innych elementach, które mają być często otwierane i zamykane. Ma lekką, aluminiową konstrukcję.
  • Moskitiera przesuwna – instalowana jest najczęściej w przypadku używania przesuwnych drzwi balkonowych/tarasowych albo witrynach czy zimowych ogrodach.
  • Moskitiera zwijana – pozwala na używanie w dowolnie wybranym przez siebie momencie, możesz ją zamykać i zwijać, kiedy chcesz. Doskonale sprawdzi się w kuchni. Zrobiono ją z ekstrudowanego aluminium – możesz być pewny jej długiego użytkowania.

Niezależnie od tego, który z powyższych modeli wybierzesz, masz gwarancję, że przez małe oczka moskitiery nie przedostaną się nawet najmniejsze insekty. Dodatkowo jej stosowanie pomaga w utrzymaniu czystego powietrza w domu – ograniczy ona dostęp drobinek brudu unoszących się w powietrzu na zewnątrz domu. 

Moskitiera skutecznie pozwoli nam ochronić naszą sypialnię, salon, pokój dziecięcy, czy kuchnię przed insektami. Dzięki przeźroczystości materiału jednocześnie będzie możliwa kontrola tego, co dzieje się poza domem, np. dzieci bawiących się na balkonie czy podwórku. Dostępne są różne wersje kolorystyczne moskitier – pozwoli to na dopasowanie do różnych elewacji budynków oraz rodzajów ram okiennych.

Zobacz galerię naszych realizacji i wizualizacje projektów

Moskitiery Warszawa

Zadzwoń lub napisz do nas!