Napędy do markiz i rolet Somfy

Automatyka do rolet i markiz – zamów w naszym biurze w Warszawie

Napędy i systemy sterowania do rolet i markiz, które poza wygodą i praktycznością dodatkowo charakteryzują się wyjątkowo cichą pracą oraz wysoką jakością.

Do markiz

Zobacz

Do osłon

Sprawdź

Automatyka

Przeczytaj

Jeszcze kilka lat temu standardem było podnoszenie i opuszczanie rolet za pomocą taśmy, co nie należało do szczególnie komfortowych rozwiązań. W domach jednorodzinnych lub w większych budynkach, w których liczba okien była duża bieganie od rolety do rolety zajmowało sporo czasu oraz energii.

Idealnym rozwiązaniem takiej sytuacji jest zastosowanie napędów i systemów sterowania.

Nowość! Systemy sterowania

SOMFY – ufamy im od lat

W ofercie SOMFY klienci znajdą rozwiązania kablowe, które wymagają wcześniejszego zaplanowania, już na etapie budowy lub, w przypadku już istniejących osłon, wiążą się z koniecznością kucia ścian celem położenia okablowania. Z pewnością minusem tego typu rozwiązań jest brak możliwości zmiany konfiguracji sterowania w późniejszym okresie użytkowania.

Najlepszym i oferującym najwyższy komfort obsługi rolet jest system radiowy RTS. Ma on ogromną przewagę nad innymi rozwiązaniami ponieważ w każdej chwili można zmienić konfiguracje sterowań i dostosowywać do indywidualnych, aktualnych potrzeb użytkownika.
Nie trzeba przy tym kuć ścian i prowadzić okablowania, wszystkich zmian dokonuje się w kilka minut.

Napędy i sterowania można zainstalować nie tylko w nowych roletach, ale także w tych już istniejących.

Somfy ma w swojej ofercie kilka pilotów i sterowań RTS, dzięki którym można obsługiwać nie tylko pojedyncze rolety ale również grupy rolet lub wszystkie centralnie za pomocą jednego nadajnika.

Sterowanie może być:
– przewodowe
– centralne przewodowe
– radiowe RTS (bezprzewodowe)

Sprawdź napędy i sterowania do markiz, do rolet i do osłon wewnętrznych.

Zadzwoń lub napisz do nas!

e-mail: biuro@roltor.pl
tel./fax (22) 811-20-42 lub (22) 811-31-65
tel. kom: +48 506 066 970