Markizy Warszawa

Markizy Warszawa - wybierz niezawodne osłony tarasowe i balkonowe z montażem od ROLTOR

Oferujemy Państwu markizy balkonowe i tarasowe. Szeroka gama kolorystyczna i najlepszy gatunek materiałów – trwała ochrona i dekoracja na lata. Od doradztwa do montażu. Jeśli mają Państwo wątpliwości jak najlepiej zabezpieczyć swoje okna, prosimy o kontakt z nami.

Markizy stanowią praktyczną i funkcjonalną ochronę przed deszczem oraz promieniami słonecznymi. Są dodatkowym zadaszeniem przestrzeni balkonu albo tarasu, którego możesz użyć wtedy, gdy jest potrzebne.

Współpracujemy z renomowaną firmą z Niemiec – Markilux 
Kliknij, aby zobaczyć więcej –> https://www.markilux.com/de-de/

MARKIZY BALKONOWE

Ochrona przed słońcem, deszczem i ciekawskim spojrzeniem

MARKIZY TARASOWE

Skuteczne zabezpieczenie przed włamywaczami

Markizy Warszawa – ochrona przed słońcem i deszczem

Markizy, które oferujemy, to nie tylko praktyczne rozwiązanie w ochronie przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Stanowią one również dodatkowe zadaszenie dla przestrzeni balkonowej czy tarasowej, które można wykorzystać w dowolny sposób, gdy tylko jest to potrzebne. Chronią one nie tylko przed deszczem i intensywnym słońcem, ale także pozwalają cieszyć się świeżym powietrzem bez względu na warunki pogodowe.

Funkcjonalność i estetyka – wybierz markizy z Warszawy od ROLTOR

Markizy nie tylko chronią Twoją przestrzeń zewnętrzną, ale także dodają jej estetyki. Dostępne są w różnych modelach, takich jak balkonowe i tarasowe, odkryte lub w kasecie, z napędem ręcznym lub elektrycznym, obsługiwane pilotem bądź przełącznikiem. Oferujemy szeroki wybór, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych klientów.

Producenci oferują wiele różnych modeli markiz:

  • balkonowe i tarasowe,
  • odkryte lub w kasecie,
  • z napędem ręcznym lub elektrycznym,
  • obsługiwane pilotem bądź przełącznikiem.

Dzięki innowacyjnym technologiom i starannemu wykonaniu, markizy Warszawa gwarantują nie tylko skuteczną ochronę, ale także długotrwałą trwałość i elegancki wygląd. 

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze rozwiązania z długą żywotnością

ROLTOR w Warszawie dba o nieustawiczne rozszerzanie oferty swoich produktów – zależy nam na tym, aby markizy ogrodowe pasowały dosłownie do każdej elewacji budynku oraz sposobu wykończenia balkonu czy tarasu. Do produkcji wykorzystujemy lekkie tworzywa sztuczne. Do budowy ich konstrukcji najczęściej wybierane jest aluminium malowane proszkowo – zapewnia to wysoką odporność na korozję oraz bardzo zmienne warunki atmosferyczne. Posiadacze takiego rozwiązania nie muszą obawiać się wielu nieprzewidywalnych sytuacji. Nie muszą szybko uciekać z balkonu podczas wieczornego grilla z powodu deszczu – wystarczy, że rozwiną markizę balkonową. Wiele osób unika przebywania na słońcu latem w porze obiadowej – dzięki rozłożonej markizie osłonisz swój balkon przed słońcem i w spokoju zjesz rodzinny obiad albo oddasz się lekturze książki. 

Pomoże ona także w ochronie wnętrza budynku przed nadmiernym nasłonecznieniem. W dodatku jej użycie znacznie zmniejsza zabrudzenie szyb w oknach. Bardzo ważne jest to, że samodzielnie decydujesz, kiedy chcesz jej użyć. Jej koszt jest również znacznie niższy od budowy zwykłego zadaszenia.

ROLTOR współpracuje z renomowaną firmą z Niemiec – Markilux. To gwarancja, że oferowane przez nas markizy to produkty najwyższej jakości, wykonane z dbałością o detale i zgodne z najnowszymi trendami w dziedzinie osłon przeciwsłonecznych.

Zobacz galerię naszych realizacji i wizualizacje projektów

Zapraszamy do Salonu Markiz
w Warszawie

Zadzwoń lub napisz do nas!